LED ТЕЛЕВИЗОР 32DN4M3T2S2A – 11HD ANDROID (11)

СПОДЕЛИ

Спецификации

Дијагонала

32” (80cm)

Екран

LED

Резолуција

1366×768 (HD Ready)

Тјунер

Digitalen DVB-T2/S2

Осветлување

220 cd/m2 +/-10%

Време на одговор

8,5 ms

Smart

Wireless

Вграден

Поврзување

Scart,HDMIx3,VGA,USB x2, Поддржува Cl+, Wi-Fi

Монтажа на ѕид

VESA (200mm x100mm)

Андроид оперативен систем

Android 11

Боја на рамка

црна

Брзина

Quad core 1.2GHz

Меморија

memory 8GB, RAM 1GB

Јазик

Македонски; Англиски; Хрватски; Српски

Поддржува апликации на Google Play

PVR функција за снимање на содржина

Останато

Поддржува безжична тастатура; Хотелски режим; Повеќејазично мени

Dvb-c

DVB-T2/S2

Звучници

2x10W

ногарки

Метални

Димензии со држач (ШxВxД):

730mm x 470mm x 225 mm

Димензии без држач (ШxВxД)

730mm × 442mm × 86 mm

Top
Added to wishlist!