LED ТЕЛЕВИЗОР 40DN4JM3T2A – ANDROID (7.0)

СПОДЕЛИ

Спецификации

Дијагонала

40" (101cm)

Екран

LED

Резолуција

1920×1080 (Full HD)

Тјунер

DVB-T/C/T2

Осветлување

250cd/m2

Време на одговор

8 ms

Smart

Wireless

Вграден

Поврзување

Scart, HDMIx3, VGA, USB x2, CI+, излез за слушалки, коаксијално audio, Wi-Fi

Монтажа на ѕид

VESA (200ммx100мм)

Андроид оперативен систем

Android 7.0

Боја на рамка

Црна

Брзина

Quad core 1.2GHz

Меморија

memory 8GB, RAM 1GB

Јазик

Македонски; Англиски; Хрватски; Српски

Поддржува апликации на Google Play

PVR функција за снимање на содржина

Останато

Поддржува безжична тастатура; Хотелски режим; Повеќејазично мени

Dvb-c

Dvb-t2

Звучници

2x10W

ногарки

Метални

Димензии со држач (ШxВxД):

903x553x179,7 mm

Димензии без држач (ШxВxД)

903×515,7×83 mm

Нето тежина

6,00 kg

Top
Added to wishlist!