LED ТЕЛЕВИЗОР 32DF1P4T2HD

СПОДЕЛИ

Спецификации

Дијагонала

32” (80cm)

Екран

LED

Енергетска класа

A

Резолуција

1366×768 (HD READY)

Тјунер

DIGITALEN DVB-T2/C

Осветлување

220 CD/M2 +/-10%

Време на одговор

8 MS

Smart

НЕ

Wireless

НЕ

Поврзување

SCART,2 HDMI ВЛЕЗА,VGA,2 USB ВЛЕЗА, AV, ПОДДРЖУВА CI+, СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО

Боја на рамка

ЦРНА, ТЕНКА РАМКА

Јазик

МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ

Звучници

2x10W

ногарки

ПЛАСТИЧНИ, ЦРНИ

Dvb-c

DVB-T2

Димензии со држач (ШxВxД):

718,6mm x 442,1mm x 86,1mm

НЕТО ТЕЖИНА

3,6 KG

ОСТАНАТО

ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ

Top
Added to wishlist!