LED ТЕЛЕВИЗОР 43DN4JM2T2S2A – 11FHD ANDROID (11)

СПОДЕЛИ

Спецификации

Дијагонала

43" (109cm)

Екран

LED

Резолуција

1920×1080 (Full HD)

Тјунер

DVB-T2/S2

Осветлување

250cd/m2 +/-10%

Време на одговор

8 ms

Smart

Wireless

Вграден

Поврзување

Scart, HDMIx3, VGA, USB x2, CI+, излез за слушалки, коаксијално audio, Wi-Fi

Монтажа на ѕид

VESA (200ммx100мм)

Андроид оперативен систем

Android 11

Боја на рамка

Црна

Брзина

Quad core 1.2GHz

Меморија

memory 8GB, RAM 1GB

Јазик

Македонски; Англиски; Хрватски; Српски

Поддржува апликации на Google Play

PVR функција за снимање на содржина

Останато

Поддржува безжична тастатура; Хотелски режим; Повеќејазично мени

Dvb-c

DVB-T2/S2

Звучници

2x10W

ногарки

Метални

Димензии со држач (ШxВxД):

952,60mm x 539.10mm x 84.40 mm

Димензии без држач (ШxВxД)

952.60mm x 582.10mm x 229.60mm

Нето тежина

6,60 kg

Top
Added to wishlist!