LED ТЕЛЕВИЗОР 55DЕ2М1T2S2A-13UHD 4K ANDROID

СПОДЕЛИ

Спецификации

Дијагонала

55" (140cm)

Екран

LED

Енергетска класа

A

Резолуција

3840×2160 (ULTRA HD) 4K

Тјунер

DVB-T2/S2

Осветлување

270CD/M2 +/-10%

Време на одговор

8 ms

Smart

Wireless

Вграден

Поврзување

SCART, 3 HDMI ВЛЕЗА, VGA, 2 USB ВЛЕЗА, CI+, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, КОАКСИЈАЛНО AUDIO, WI

Андроид оперативен систем

Android 13

Боја на рамка

СРЕБРЕНА ТЕНКА РАМКА

Брзина

Quad core 1.2GHz

Меморија

MEMORY ROM 8GB, RAM 1,9GB

Јазик

Македонски; Англиски; Хрватски; Српски

Далечинско

СО ДИРЕКТНО NETFLIX ; YOUTUBE КОПЧЕ

Интернет

SMART TV BROWSER (NETFLIX;YOU TUBE; HBBTV ; AMAZON PRIME…)

Поддржува апликации на Google Play

PVR функција за снимање на содржина

Хотелски режим

Останато

Поддржува безжична тастатура; Повеќејазично мени

Dvb-c

DVB-T2/S2

Звучници

2x10W

ногарки

СРЕБРЕНИ

Димензии (ШxВxД):

1245MM X 766MM X 83MM

Нето тежина

12 kg

Top
Added to wishlist!