LED ТЕЛЕВИЗОР 55DK5JM2T2S2A-11UHD 4K ANDROID(11)

СПОДЕЛИ

Спецификации

Дијагонала

55" (140cm)

Екран

LED

Резолуција

3840×2160 (ULTRA HD) 4K

Тјунер

DVB-T2/S2

Осветлување

280cd/m2 +/-10%

Време на одговор

9,5 ms

Smart

Wireless

Вграден

Поврзување

Scart, HDMIx3, VGA, USB x2, CI+, излез за слушалки, коаксијално audio, Wi-Fi

Монтажа на ѕид

VESA (200ммx100мм)

Андроид оперативен систем

Android 11

Боја на рамка

сребрена

Брзина

Quad core 1.2GHz

Меморија

memory 8GB, RAM 1,5GB

Јазик

Македонски; Англиски; Хрватски; Српски

Поддржува апликации на Google Play

PVR функција за снимање на содржина

Хотелски режим

Останато

Поддржува безжична тастатура; Повеќејазично мени

Dvb-c

DVB-T2/S2

Звучници

2x10W

ногарки

метални

Димензии со држач (ШxВxД):

1245mm x 812mm x 254mm

Димензии без држач (ШxВxД)

1245mm x 766mm x 83mm

Нето тежина

12 kg

Top
Added to wishlist!