МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА A – 5101N

СПОДЕЛИ

Спецификации

димензии В/Ш/Д

84,50/59,70/51 cm

вртежи во минута (rpm)

1000 

капацитет

5 kg

иноксен барабан

42 Л. 

програми

15 

електронски програматор

енергетска класа

D

еко систем за заштеда на енергија

заштита против протекување

заштита против пена

систем за автоматски баланс

√ 

детско заклучување

отстранувачки горен капак

√ 

потрошувачка на енергија

147 Kwh/annum

потрошувачка на вода (л/год.)

9240 L/annum

бучава при перење

58 dB

бучава при центрифугирање

76 dB

брза програма

15 минути на 30 °C 

сензор за половично полнење

одложен старт

копче за дополнително плакнење

Top
Added to wishlist!